Campurile marcate cu steluta (*) sunt obligatorii.
Te afli aici: Start Stiri Sporting Club Vaslui-Lankaran 1-1

Sporting Club Vaslui-Lankaran 1-1

[VIDEO-golul inscris de Ousmane N'Doye]
Al doilea amical al Vasluiului din Austria s-a incheiat nedecis, scor 1-1, dupa ce "galben-verzii" au deschis scorul in prima repriza prin N'Doye. Augusto Inacio a inceput partida cu urmatorul 11: in poarta Dolha, Milanov, Constantin, Varela si Salageanu pe linia defensiva, Sanmartean, N'Doye, Jumisse, Antal la mijloc si Wesley si Buhaescu in atac. Golul Vasluiului a venit in urma unei faze prelungite de atac, iar N'Doye a finalizat cu un sut puternic de la aproximativ 25 de metri de poarta azerilor.

In repriza secunda Inacio a schimbat aproape toata echipa, in teren ramanand doar Dolha si Buhaescu. Astfel, din minutul 46 echipa Vasluiului a fost urmatoarea: in poarta Dolha, Heil, Cordos, Canu si Gheorghiu pe linia defensiva, Popovici, Caue, Costin si Ervin la mijloc, Stanciu si Buhaescu in atac.
Egalarea a venit in repriza  secunda, Eder Bonfim inscriind cu capul pentru 1-1.

Trebuie sa fii inregistrat pentru a posta un comentariu.